utorok 19. novembra 2013

Chorvátsko


Hotel Monte Mulini predstavil luxusný balík Vínnej cesty IstrieHotel Monte Mulini predstavil balík vínnej turistickej ponuky, ktorý zahŕňa luxusné ubytovanie a vínnu túru po Istrii, oblasti známej neopakovateľnou gastronomickou ponukou a vynikajúcimi vínami. Balík je v ponuke v období od septembra do začiatku novembra, počas sezóny hľuzoviek a vinobrania, a je výbornou príležitosťou pre posedenie s talentovanými vinármi a vychutnávanie vynikajúcich jedál a vína, a to všetko v miernom stredomorskom podnebí.

Slavónske vína získali najvyššie ocenenie

Kutjevacký tramín Ledeno z roku 2011 bol vyhlásený za najlepšie sladké víno v kategórii vín do £15 na svetoznámej súťaži vína Decanter 2013. Víno z východnej Slavónie bolo jedno zo 14.362 vín zo 61 destinácií z celého sveta, ktoré súťažili tento rok.


Slavónske vína získali najvyššie ocenenie

15. - 17. novembra - 9. Dni mladého olivového oleja, VodnjanPridajte sa k nám aj tohto roku v meste Vodnjan na Dňoch olivového oleja a zúčastnite sa mnohých degustácií a prednášok na túto tému! Na jednom mieste sa zídu kvalitní pestovatelia a spracovatelia olív z celého jadranského euro-regiónu, takže podujatie má medzinárodný charakter. Jedna z najzaujímavejších udalostí bude určite celodenná gastro show za účasti hotelierov a majiteľov reštaurácií, ktorí pre vás pripravia mnohé prekvapenia, a celé podujatie budú sprevádzať príležitostné zábavné programy.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára